0 Items

یاران وفا

داوطلب‌های وفا ستون فقرات این سازمان هستند. آنها در هر کجای جهان با کمک‌های بی‌ چشمداشت خود در رساندن سگ‌های بی‌ پناه به امنیت، سلامتی‌، آرامش و پیدا کردن خانه و خانواده ی همیشگی‌ شان وفا را یاری می‌‌دهند.

داوطلب‌های وفا در پناهگاه با یاری دادن در کار‌های گوناگون از به گردش بردن سگ‌ها و بازی با آنها تا شرکت در پروژه‌های پیچیده‌ای چون ساختمان سازی، ساخت و نصب دستگاه‌های گوناگون وفا را به پناهگاهی راحت و امن برای ساکنانش تبدیل کرده اند. آنها با حضورشان شادی، سر زندگی‌ و پویایی را نیز در پناهگاه ساکن کرده‌اند. هر جمعه و روزهای تعطیل در‌های وفا بر روی داوطلبان و بازدید کننده‌ها باز است.

اگر امکان حضور در پناهگاه را ندارید، اما همکاری با وفا را دوست دارید با تماس با روابط عمومی‌ وفا از کار هایی که بدون حضور در پناهگاه می‌‌توانید انجام دهید با خبر شوید. ما همیشه به گرافیست، طراح، آشنایان به کامپیوتر و شبکه های اجتماعی، نویسنده، عکاس و فیلمساز و بسیاری از مهارت‌های دیگر نیاز داریم.

داوطلبهای خارج از ایران در همراهی با سگ‌های مسافر، استقبال و جابجایی آنها، تبلیغات، کار‌های کامپیوتری و شبکه‌های اجتماعی و همچنین با برگزار کردن گردهمایی‌های خیریه و بازار به سود وفا این سازمان را به جهانیان شناسانده اند.

اگر امکان حضور در پناهگاه و کار داوطلبانه با وفا را دارید می‌‌توانید در جمعه ی پیش رو به  پناهگاه بروید و با مسئولان صحبت کنید و فرم‌های مربوط به کار داوطلبانه را پر کنید.

اگر در خارج از ایران زندگی‌ می‌‌کنید و همکاری با وفا را دوست دارید به این آدرس ایمیل بفرستید:

info@vafashelter.com

Share This