پناهگاه وفا >> پشتیبان من باشید >> صبور

پشتیبان من باشید

با درود به شما دوستان و یاران گرامی،

پناهگاه حیوانات وفا مفتخر است كه شما دوستان عزیز را با یكی از طرح‌های حمایتی خود با عنوان "پشتیبان سگی از وفا باشید" آشنا نماید تا در صورت تمایل در انجام این کار نیک ما را یاری نمایید.

پناهگاه وفا از آغاز کار خود با وجود فراز و نشیب‌هایی كه پشت سر نهاده، همواره توانسته است با كمك حامیان و همراهان خود در زمینه کمک به جانوران، این مسیر نه چندان آسان را بپیماید و تا جایی که در توان داشته، آسایش و آرامش را برای این بهترین دوستان انسان، به ارمغان آورد. این طرح برای حمایت هر چه بهتر و آسانتر از این فرشته‌ها پیشبینی شده و در آن هر حامی حداقل مبلغ 45000 تومان و یا 20 دلار را ماهیانه بابت هزینه غذا، امور درمانی، واكسن و قرص ضد انگل و ... هر قلاده سگ (که به اتنخاب خود، از میان سگهای پناهگاه برمیگزیند) پرداخت خواهد نمود.

شایسته یادآوری است که هزینه نگهداری از هر سگ‌ در طرح حمایت قلاده‌ای پیشین، که تاکنون در پناهگاه اجرا میشد مبلغ ۲۵۰۰۰ تومان در نظر گرفته شده بود که پس از حذف یارانه‌ها و بالا رفتن شدید قیمت‌ها در پی شرایط ویژه اقتصادی، به ٤۵۰۰۰ تومان افزایش یافت. ولی‌ با این همه، هنوز هم مبالغ کمتر را از شما یاران همیشگی پذیرا هستیم چرا که از گذشته‌های دور گفته‌اند: "هر چه از دوست رسد نیکوست".

در این طرح شما می توانید با مراجعه به تارنمای "کانون دوستداران حیوانات" به نشانی www.vafashelter.com و کلیک بر روی نشانه "پشتیبان من باشید"، سگ مورد نظر خود را انتخاب نمائید و با فرستادن یک ایمیل که نام، نام خانوادگی، شماره تلفن و محل زندگی خود و نام سگ(های) مورد نظر خود را در آن گنجانده‌اید به یاوران ما که نامشان در پی آمده، سگ(ها) را پشتیبان باشید.

سرکار خانم هنگامه سمیع‌فر: S_hengame78@yahoo.com
سرکار خانم ملیحه قلی‌نیا: 
Malaani_nikoo@yahoo.com

شما میتوانید در صورت نیاز به اطلاعات بیشتر آزادانه و هرگاه که بخواهید یا آنها مكاتبه نمائید.

امید است كه با طرح فوق و با یاری و حمایت همیشگی شما حامیان عزیز، پناهگاه وفا در ارائه هر چه بهتر خدمات به میهمانان باوفای خود بهتر و موفق‌تر عمل نماید

با سپاس از همراهی شما.

گروه وفا.

صبور

saboor-s

صبور
پسر
متولد 1392
 من با بدنی رنجور و زخمی ودنده هایی بیرون زده و دستهایی متورم و پر از عفونت در جاجرود درگوشه ای بی پناه افتاده بودم که ناجی مهربانم من را نجات داد و به دست یاران وفا سپرد. به کلینیک دامپزشکی منتقل شدم و تحت نظارت یاران وفا قرار گرفتم . سرم تراپی و درمان با آنتی بیوتیمک آغاز شد و از طرفی هم غذاهای مقوی به من داده شد تا وضعیت جسمانی ام کمی بهبود یابد. بعد از مدتی مورد عمل جراحی قرار گرفتم . عفونت و زخم های دستم به حدی بود که چاره ای جر قطع کردن نبود. اما بعد از عمل جراحی روز به روز بهتر شده ام و اوضاعم رو به بهبود است. به دلیل صبر و تحمل زیادی که در برابر سختی ها داشته ام نام من را صبور گذاشته اند و من هم خودم این اسم را خیلی دوست دارم. از بدو امر حامیان مهربانی در کنار من بودند و هنوز هم حضور دارند . بانویی مهربانی به نام دایانا از آمریکا و آقای مهربان دیگری به نام میلاد از ایران.