پناهگاه وفا >> پشتیبان من باشید >> چشمان

پشتیبان من باشید

با درود به شما دوستان و یاران گرامی،

پناهگاه حیوانات وفا مفتخر است كه شما دوستان عزیز را با یكی از طرح‌های حمایتی خود با عنوان "پشتیبان سگی از وفا باشید" آشنا نماید تا در صورت تمایل در انجام این کار نیک ما را یاری نمایید.

پناهگاه وفا از آغاز کار خود با وجود فراز و نشیب‌هایی كه پشت سر نهاده، همواره توانسته است با كمك حامیان و همراهان خود در زمینه کمک به جانوران، این مسیر نه چندان آسان را بپیماید و تا جایی که در توان داشته، آسایش و آرامش را برای این بهترین دوستان انسان، به ارمغان آورد. این طرح برای حمایت هر چه بهتر و آسانتر از این فرشته‌ها پیشبینی شده و در آن هر حامی حداقل مبلغ 45000 تومان و یا 20 دلار را ماهیانه بابت هزینه غذا، امور درمانی، واكسن و قرص ضد انگل و ... هر قلاده سگ (که به اتنخاب خود، از میان سگهای پناهگاه برمیگزیند) پرداخت خواهد نمود.

شایسته یادآوری است که هزینه نگهداری از هر سگ‌ در طرح حمایت قلاده‌ای پیشین، که تاکنون در پناهگاه اجرا میشد مبلغ ۲۵۰۰۰ تومان در نظر گرفته شده بود که پس از حذف یارانه‌ها و بالا رفتن شدید قیمت‌ها در پی شرایط ویژه اقتصادی، به ٤۵۰۰۰ تومان افزایش یافت. ولی‌ با این همه، هنوز هم مبالغ کمتر را از شما یاران همیشگی پذیرا هستیم چرا که از گذشته‌های دور گفته‌اند: "هر چه از دوست رسد نیکوست".

در این طرح شما می توانید با مراجعه به تارنمای "کانون دوستداران حیوانات" به نشانی www.vafashelter.com و کلیک بر روی نشانه "پشتیبان من باشید"، سگ مورد نظر خود را انتخاب نمائید و با فرستادن یک ایمیل که نام، نام خانوادگی، شماره تلفن و محل زندگی خود و نام سگ(های) مورد نظر خود را در آن گنجانده‌اید به یاوران ما که نامشان در پی آمده، سگ(ها) را پشتیبان باشید.

سرکار خانم هنگامه سمیع‌فر: S_hengame78@yahoo.com
سرکار خانم ملیحه قلی‌نیا: 
Malaani_nikoo@yahoo.com

شما میتوانید در صورت نیاز به اطلاعات بیشتر آزادانه و هرگاه که بخواهید یا آنها مكاتبه نمائید.

امید است كه با طرح فوق و با یاری و حمایت همیشگی شما حامیان عزیز، پناهگاه وفا در ارائه هر چه بهتر خدمات به میهمانان باوفای خود بهتر و موفق‌تر عمل نماید

با سپاس از همراهی شما.

گروه وفا.

چشمان

 

cheshman-s

چشمان
دختر – متولد 1392

داستان من هم داستانی است که ابتدایش را شما نمی دانید اما پایان بسیار زیبایی داشته است. من سگی هستم که از کانال آبی در محدوده اتوبان باقری در تهران نجات یافته ام. خانم مهربانی روزی که مثل همیشه در راه منزلش بوده است متوجه حضور من در کانال آبی که خوشبختانه خشک بوده است می شود و متوجه میشود که من آنجا گیر افتاده ام و راه فرای ندارم. با شهرداری و آتش نشانی تماس میگیرد اما متاسفانه جز جواب منفی چیز دیگری نمی شنود. من همیشه با چشمانی نگران و ملتمس از او می خواستم که من را نجات دهد و برای همین از همان روزها نام چشمان را بر من نهاد. برای من غذا می ریخت و همیشه می گفت قول می دهد که من را نجات خواد داد. بالاخره بعد از دو روز آن خانم موفق می شود تا پناهگاه وفا را پیدا کند و از آنها برای نجات من کمک بخواهد . ایلیا و داود به کمک من آمدند و من هم نهایت همکاری را با آنها کردم و در نهایت نجات یافتم . در حال حاضر از ساکنان پناهگاه وفا هستم اینکه چطور از آن کانال آب سر در آوردم رازی است که برای خودم می ماند اما این کانال من را به پناهگاه وفا رساند.

من از اینکه "سرکار خانم مونا. الف" پشتیبان مهربانم هستند بسیار شادم، سپاس.