پناهگاه وفا >> سگ‌‌های خوش سرانجام >> تارا
تارا

لیان و جًک سمیلسن - تیر ۱۳۹۴ - بلرستان، نیو جرسیtara-he01

تارا در جولاي سال ٢٠١٥ به خانواده ما پيوست . در أصل قرار بود ما خانواده موقت وًميزبان او باشيم اما يك نگاه به چشمان زيبا وًعميق او كافي بود تا عاشق و شيفته اين دختر زيبا شويم . وقتي تارا به خانواده ما ملحق شد ما دو سگ ديگر هم داشتيم ، چيكا ١٤ ساله بود وًاسكارلت ٦ ساله . متاسفانهً چيكا در ماه سپتامبر درگذشت و روحش به بهشت پرواز كرد. تارا ارتباط عميق و نزديكي با خواهر بزرگش اسكارلت و با دختر عموها وًپسر عموهايش مكس و مالي و تاكس وً دلايلا و روبي در نيوجرسي و فلوريدا دَارد.

إز وقتيكه تارا به خانواده ما ملحق شده ، در همه سفرها همراه ما بوده ، إز نيوجرسي تا واشنگتن دي سي ، إز سواحل شرقي اتلانتيك تا فلوريدا . أكنون تارا ساكن فلوريدا است وًً اولين زمستان خود را در كنار اولين گروه ميهمانان زمستاني مي گذراند و منتظر ميهمانان بعدي است كه به زودي إز راه ميرسند. تارا و اسكارلت هر دوً عاشق ماشين سواري هستند و بلافاصله بعد إز سوار شدن هم خوابشانً مي برد . شايد اين هم يكي إز خصوصيات سگهاست .
تارا عاشق پياده روي هاي طولاني ًماست حتي با وجود اينكه پشم هاي بلند و سنگيني دَارد همچنانً إز پياده روي لذت مي برد وًاصلا به نظر نمي رسد كه دلش برأي هواي سرد و برفي نيوجرسي تنگ شده باشد. ( خودش امروز صبح به من گفت ! ) تارا الان به شدت مشغول تمرين پارس تكردن به مردم و إز همهً جا نپريدن وًالبته به شدت دنبال جلب توجه وًمحبت ديگران و دوست پيدا كردن است . گرچه هر إز گاهي در برخورد با أدمهاي غريبهً و سگهاي تازه وارد دچار مشكل مي شود اما هنوز هم بسيار مشتاق ملاقات ادمها وسگهاي جديد وًً بازي با انها در پاركهاي مخصوص سگهاست .

tara-he02tara-he03tara-he04tara-he05tara-he06tara-he07tara-he08tara-he09tara-he10tara-he11tara-he12tara-he13

 
FacebookMySpaceTwitterReddit