پناهگاه وفا >> سگ‌‌های خوش سرانجام >> پرنسس
پرنسس

ریچارد دل پزو - ۱۷ فروردین ۱۳۹۳ - ساحل دیتونا، فلوریدا

princess-he0

پرنسس یک عضو فوق‌العاده خونه ما از تاریخ ۶ آوریل ۲۰۱۴ شده. دار یک فاصله کوتاه، او حسابی‌ خودشو دار محله و همچنین پارک سگ‌ها معروف کرده. به نظر میرسه که اینجا همه از قصه زندگیش خبر دارند و از اینکه چقدر زیبا و خوش رفتار هست شگفت زده هستند. همه از اینکه او برای خودش یک پاسپورت داره متعجبند!‌ها ها ها

princess-he4

از وقتی‌ که سگ ۱۵ ساله من که از جنس لب طلائی بود به آخری زندگی‌ شیرینش رسیده بود، من پناهگاه‌های اطرافمون را چک می‌کردم و به دنبال یک سگ جدید بودم. به محض اینکه عکس پرنسس رو انلاین روی صفحه پناهگاه هلیفکس دیدم، فهمیدم که سگی‌ رو که می‌خوام پیدا کردم پس بلافاصله حدود ۳۰ کیلومتر رو رانندگی‌ کردم تا از نزدیک ببینمش. آنجا بهم گفتند که باید مصاحبه بشم و خونم رو بازدید کنند که مطمئن بشن من صاحب خوبی‌ برای پرنسس خواهم بود. این موضوع چند روزی باعث تاخیر شد ولی‌ همه چی‌ به خوبی‌ و خوشی‌ انجام شد و پرنسس صاحب من شد! دار تمام مراحل من احساس می‌کردم که دارم یک بچه را به فرزند خواندگی قبول می‌کنم و در واقع این طور هم بود..

princess-he2

princess-he3

پرنسس فقط ۱۴ ماه سنّ داره و برای یک توله سگ خیلی‌ رفتار هاش عاقلانه و خوب هستش. هر چند هر از گاهی ممکنه که به سرش بزنه ولی‌ اون زمانها زودگذر و غیر جدی هستند. مثلا او اصلا میونه خوبی‌ با بند کفش نداره و هر وقت به دستش برسه بند کفش و کفش رو درب و داغون میکنه. همونطوری که میتونید تصورش رو بکنید، من حتی نمیتونم برای چند ثانیه کفش هامو روو زمین بگذارم چون بلافاصله ریز ریز خواهد شد.کار دیگه‌ای که خیلی‌ دوست داره بکنه جنگیدن با دکمه‌های لباس هست. من ۴ تا شلوار و یک پیرهن دارم که از دست پرنسس جان سالم بدر نبردند ولی‌ نگران نباشید چون داره یاد میگیره که به جای تخریب لباس‌های کار من، مشغول جویدن اسباب بازی‌ها‌ی خودش بشه.

princess-he10

princess-he9

princess-he7

او در حل حاضر مشغول کندن یک چاه در حیاط هستش و خیلی‌ کارشو با جدیت دنبال میکنه. در حل حاضر اندازه حفره، ۳۴ اینچ عمق، ۳۶ اینچ طول و ۱۳ اینچ عرض هست ولی‌ این اندازه‌ها روز به روز داره بزرگتر میشه. او راحت توی این چاهی که کنده جا می‌شه و من فکر می‌کنم که خنکی نمناک داخل حفره در این هوای گرم به پرنسس حسابی‌ می‌چسبه! خنده دار اینجاست که پرنسس از یک لوله فاضلاب پرده برداری کرده و اونو از زیر خاک در آورده ولی‌ هنوز نتونسته که اونو تار و مار کنه!

princess-he6

 ما هر روز به یک راهپیمائی طولانی در محلمون میریم و من از اینکه پز پرنسس رو به همسایه‌ها بدم خیلی‌ خوشم میاد چون کلی‌ همه راجع به خوشگلیش و رفتارش اظهار نظرهای مثبت میکنند. اسمش بی‌ نهایت با مسمّا هست و من هیچ وقت نمیتونستم که یک اسم بهتر براش پیدا کنم. همین الان که این متنو دارم مینویسم پرنسس جلوم نشسته و با اون چشمای درشت زیباش داره نگاهم میکنه و تعجب میکنه که من چرا به جای بازی‌ باهاش نشستم پای کامپیوتر. اگرچه به نظر صبور میاد ولی‌ نمیدونم چقدر دیگه صبرشو میتونه حفظ کنه پس باید دیگه برم!

princess-he5

princess-he8

ریچارد دل پزو،
صاحب خوشحال و خیلی‌ راضی‌ از ایالت فلوریدا،

 
FacebookMySpaceTwitterReddit