پناهگاه وفا >> سگ‌‌های خوش سرانجام >> دلناز
دلناز

خانواده کولدیکات - کسترو ولی - کالیفرنیا - فروردین ۱۳۹۱

ما عاشق "دلناز" هستیم!

"دلناز" برای اولین باربه پارک سگ ها رفت و همه چیز به خوبی پیش رفت. ما تا الآن برای بردن او به پارک صبر کرده بودیم، چون "دلناز" در کنار سگ های دیگر خجالتی است و ما نمی خواستیم که بترسد.

خیلی بهش خوش گذشت. ما سعی کرده ایم که "دلناز" را با سگ های دوستانمان آشنا کنیم و اگر او با یک و یا دو سگ دیگر باشد بسیار عالی و سرگرم کننده است. "دلناز" یک دوست خوب دارد که وقتی که این دو تا با هم هستند همش با هم کشتی می گیرند و بازی می کنند. این دو تا با بازی یکدیگر را خسته می کنند.

 

ما "دلناز" را برای قدم زدن به دریاچِۀ "شابو" می بریم و ما تا آزادش می کنیم، او با عشق شروع به دویدن می کند. البته ما فقط وقتی که "دلناز" از ماشین ها و سگ ها دور است، او را آزاد می گذاریم. به نظر می آید که آنجا جای مورد علاقۀ "دلناز" می باشد.

"دلناز" روزها را با ما در محل کارمان سپری می کند. تمام کارکنان عاشق او هستند و حتی بعضی ها سگ های خود را آورده و همۀ سگ ها با هم در حیاط بازی می کنند. روزهایی که ما باید کار کنیم، "دلناز" بسیار خوب است و در دفتر می خوابد. او تا جایی که ممکن است می خواهد نزدیک به صندلی من باشد. من خیلی دوست دارم که "دلناز" پهلوی من باشد، به خصوص وقتی که تنها هستم. "دلناز" وقتی که یک نفر می آید به من هشدار می دهد.

بچه ها عاشق "دلناز" هستند و او عاشق آنها. اگر من با "دلناز" در خانه تنها باشم، او به طور مداوم دونبال آنها می گردد. "دلناز" خیلی برای دخترم حوصله به خرج می دهد. دخترم خیال می کند که "دلناز" همبازی او است. اما "دلناز" او را خیلی دوست دارد. "دلناز" بهترین سگ برای بچه هاست. دیروز پنجمین سالگرد تولد دخترم "مَکِنزی" بود. پانزده تا بچه در خانۀ ما بودند. "دلناز" با همۀ آنها خوب بود و آنها با او. "دلناز" به استقبال تک تک آنها آمد، ولی هیچ کدام را نترساند. شب ها "دلناز" در اتاق پسرم می ماند تا من و شوهرم بخوابیم. این کار به او کمک می کند که به راحتی بخوابد و تنها نباشد. ما قبلاً "دلناز" را در جایش می خواباندیم، ولی حالا در تخت کنار ما می خوابد. "دلناز" آنقدر نرم و دوست داشتنی است که ما ناچار به خوابیدن او روی تخت خودمان شدیم.

"دلناز" بهترین عضو جدید خانوادۀ ما است و ما از بودن او بسیار خوشحال هستیم!

ما از خانمی که "دلناز" را اسپانسر کرده است متشکریم. "دلناز" بسیار مورد محبت ماست و ما با بودن او عشق را احساس می کنیم.

- آلکس

https://www.facebook.com/media/set/?set=a.10150732390234783.463806.212270544782&type=3

http://www.bbc.co.uk/persian/world/2012/04/120409_l72_dog_story_vid.shtml

 
FacebookMySpaceTwitterReddit