پناهگاه وفا >> سگ‌‌های خوش سرانجام >> اشلی ( سترایدر )
اشلی ( سترایدر )

ماریان و خانواده - مهر ۱۳۹۰ - انتاریو، کانادا

AshleyHE1

در یکی از آخرین روزهای ماه اکتبر ۲۰۱۱، من عکس یکی از قشنگترین سگ هایی که در عمرم بهشون برخوردم رو دیدم. با در نظر گرفتن اینکه من تعدادی از کمیاب ترین سگ های عظیم الجثه رو نگهداری کردم میشه فهمید که من با سگ های زیبا غریبه نیستم. 

 

 

 

اخیرا" بعد از چند سری مشکل که برای چند تا ازسگ هام پیش اومد، تصمیم گرفتم که سگ بعدی ام رو از نژاد شپرد انتخاب کنم که کمتر مشکلات ژنتیکی داشته باشه و در تحقیقم به نژاد آنتولیان شپرد برخوردم و دنبال پیدا کردن سگ بعدیم از این نژاد بودم.

AhleyHE2

اشلی که قشنگترین حالت نگاه رو توی چشماش داره رو پیدا کردم.   بعد از کلی تست و آزمایش،۳ روز طول کشیده بود تا اشلی با هواپیما و ماشین به اینجا برسه از اولین باری که دیدمش، فهمیدم که قراره که ما همیشه با هم باشیم، فکر میکنم که خود اشلی هم همینطور فکر کرد.

من همیشه با اشلی راجع به میثم حرف میزنم. میثم بزرگوار ترین و بخشنده ترین صاحب موقت سگی است که مسولیت داشتن سگ را با همه وجود پذیرفته و نشان داده که خوب میداند که سگ ها فقط برای مدت کوتاه و دوران خوشی ما با ما نیستند و ما مسولیت همیشگی اونها رو داریم. وقتی که میثم نتونست که خودش اشلی   را نگاه داره، همه تلاشش رو کرد که مطمئن بشه اون بهترین زندگی رو داشته باشه

AshleyHE3

اشلی همیشه به شنیدن اسم میثم عکس العمل نشون میده و من میدونم که خیلی دلش برای میثم تنگ شده. اشلی با خواهرش ، لوسی که از  نژاد گلدن برنزه و من زندگی میکنه.

AshleyHE5

موقعی که اشلی تازه پیش ما امده بود، ماسایه صداش میکردیم چون مثل سایه همیشه دنبالمون بود و همیشه از همه چیز میترسید. حالا دیگه اسمش سترایدر هست و بی اندازه با همه چیز راحته و از هیچی نمیترسه.  سترایدر با اون پاهای بلندش با گامهای بلند همه جا میره و مثل یک بز کوهی، شجاعه  و همه چی در موردش فوق العاده هست.

AshleyHE6

سترایدر با من ماریان و  لوسی زندگی میکنه و من هر روز از صبح تا شب از دیدن چشمای قابل اعتمادش لذت میبرم .از تیم وفا متشکرم که به ستریدرکمک کردند که پیش من بیاد. من همیشه از اینکه او با ماست، شکر گذار هستم و تا زمانی که خدا بخواهد، مراقب او خواهم بود و میدونم که او هم همیشه مراقب ماست.

ستریدر , ماریان و  لوسی

AshleyHE7

AshleyHE8

 
FacebookMySpaceTwitterReddit