پناهگاه وفا >> سگ‌‌های خوش سرانجام >> مارلی
مارلی

خانواده کانیرز - سن حوزه ، کالیفرنیا -   ۸ تیر ۱۳۹۰

MarleeHE1

وقتى نلى اومد پيش ما، مثل يه هاپوى كوچولوى اسباب بازى بود. اون خيلى خودسر و داراى شخصيت خاصى بود! همه رو دوست داشت و دوست داشت باهاشون بازى كنه. اون خيلى خوشگل بود و همه عاشقش بودن. اون از جمله توله سگ هاى خوشبختى بود كه مورد حمايت وفا و حاميانش قرار گرفته بود و ما هم واقعاً از مدتى كه اون باهامون زندگى ميكرد لذت برديم. 

MarleeHE2

من از همسرم خواستم چند جمله اى راجع به نلى بگه، البته اون يه سرى اتفاقات بامزه از توله هاى مختلفى كه در طول يك سال گذشته سرپرستى كرده بوديم و شخصيتهاشون يادش بود ولى ميگفت نلى تولهء مورد علاقه اش بوده، خيلى باهوش و سرشار از زندگى. 

-- آرمینه

MarleeHE3

مارلی کوچولوی عزیز (که البته آن زمان اسمش "نلی" بود) وقتی که 9 هفته اش بود به خانۀ ما آمد!  او یک دختر مصمم و با اراده بود که احتیاج به کمی آموزش داشت.  با تشکر از خانم کمالی که به ما یاد داد چگونه مارلی را آموزش دهیم که به فرمان های ما پاسخ دهد.  با اجرای روش های خانم کمالی، در مدتی کوتاه ما توانستیم به مارلی کارهایی مثل: آوردن، نشستن، پایین آمدن، گاز نگرفتن و خیلی کارهای دیگر را یاد بدهیم.  همچنین، من خودم یاد گرفتم که برای یک سرپرست خوب بودن برای سگ ها، فقط به یک قلب بزرگ و تمایل به یادگیری کمی فوت و فن نیاز است.

MarleeHE4

 مارلی حتی یاد گرفت که به سگ من شازده که به او حسودی می کرد و گاهی با او دوستانه نبود بی اعتنایی کند.  من باید اظهار کنم که یکی از تأسف های زندگی ام این است که نتوانستم مارلی را برای همیشه نگهداری کنم.  من فکرمی کنم که هوشمندی، شیرین بودن و محبت مارلی می توانست تا حد زیادی زندگی من را بهتر کند.  من فقط بسیار خوشحال هستم که یک خانوادۀ شایسته و سزاوار، لذت داشتن مارلی را خواهد داشت.  مارلی معلوم شد که بهترین است و همچنین سزاوار بهترین هاست.  فرانک جان، از اعتماد شما به من برای نگهداری از یکی از سگ های وفا متشکرم.-- فرشته

MarleeHE5

"مارلی" از طریق یک فرشته به سوی ما آمد...ما در واقع به دنبال سرپرستی دائمی یک تولۀ دیگر از "وفا" بودیم.  درست بعد از دیدار خانگی ما "فرح" تلفن کرد و از ما خواهش کرد تا از یک طولۀ دیگر برای آخر هفته نگهداری کنیم.  بی درنگ من جواب بله دادم!  "مارلی" از آن روز هرگز خانۀ ما را ترک نکرده...ما آن موقع نمی دانستیم که قسمت ما برکت وجود "مارلی" باشد. 

MarleeHE6

"مارلی" روحیۀ لطیفی دارد...گاهی اوقات بازیگوش ولی بسیار لطیف است.  او عاشق بازی کردن است، مخصوصاً با پدرش "جیسون"، برادرش "دومینیک" و پسر عمویش "مارسل".  مامانش "زوریدا" و خواهرش "ایمان" عاشق در آغوش گرفتن او هستند.  "مارلی" عاشق دویدن است.  وقتی که او را برای راه رفتن می برویم و یا وقتی که او به پارک سگ ها می رود، این عشق دویدن آشکار است.  وقتی که "مارلی" آزادانه و بی هراس در حال دویدن است، هیچ چیز دیگری برای او اهمیت ندارد... "مارلی" بالآخره در نهایت به جایگاه خود رسیده است...      -- زورایدا

MarleeHE7

MarleeHE7

MarleeHE9

MarleeHE10

MarleeHE11

 
FacebookMySpaceTwitterReddit