کمک به ما >> بازارچه وفا
بازارچه


سالنمای 2017 وفا

 

سالنمای ٢٠١٧ وفا در دستان شماست!

vafa 2017 calendar-r

دوستان گرامی‌،

به دنبال استقبال بی‌ نظیر شما از تقویم‌های وفا، خوشحالیم به اطلاع برسانیم که تقویم ۲۰۱٧ ما در دست تهیه است تا در اختیار شما قرار گیرد. قیمت پیش خرید این تقویم تا ۲۵ نوامبر ۲۵ دلار و پس از آن ۳۰ دلار خواهد بود. هزینه پست برای آمریکا و کانادا برای هر تعداد سفارش به طور یکسان ۵ دلار و برای سایر کشورها ۱۵ دلار در نظر گرفته شده است.
فراموش نکنید که فروش تقویم ، کیف نگاره، کتاب و غیره تنها برای آن است که یادگاری از پناهگاه مورد علاقه و حمایت شما زینت بخش کانون گرم خانه‌های شما باشد و در عوض سهمی از سخاوت و مهربانی شما به زندگی‌ حیوانات نیازمند رونق و گرما ببخشد؛ پس تنها به قیمت اجناس توجه نکنید و در آستانه این فصل سرد با گشاده دستی‌ بیشتری خرید کنید و ببخشید...با هدیه به دوستان و همکارانتان با یک تیر سه هدف را میزنید : دوستتان را خوشحال می‌کنید..به پناهگاه و سگ‌های مریض و آسیب دیده
کمک می‌کنید..و گامی‌ در جهت شناساندن وفا به دیگران بر می‌‌دارید.
توجه داشته باشید که اضافه کردن مبلغ مختصری به قیمت تقویم ما را در اجرای پروژه‌های زیر کمک خواهد کرد:
۵ دلار برای یکی‌ دو نوبت غذا گرم و مقوّی
۱۰ دلار برای یک پتو
۲۰ دلار برای واکسینه کردن یکی‌ از سگ ها
۵۰ دلار برای یک لانه پیش ساخته
۱۰۰ دلار برای سهیم شدن در اجرای ساخت بنایی‌ برای سگ‌های پیر، آسیبمند، و گوشه‌گیر و جدا سازی آنها

با سپاس فراوان، گروه وفا.


$30.00 + Shipping fee 
Quantity 

Your Donation Will Provide:

 
نگاره‌های وفا
دوستان،
در پی‌ موفقیت آمیز بودن فروش خیریه کیف نگاره‌ها که هنرمند ارجمند خانم سودابه مجیدی نقاشی کرده بودند، خوشحالیم به اطلاع برسانیم که ایشان پروژه جدیدی را شروع کرده اند و آن نقاشی چهره سگ مورد نظر شما بر روی بوم است. این تابلو‌ها به قیمت ۱۵۰ دلار + هزینه پست هدیه میشوند و پس از کسر هزینه‌ها درصدی از آن به وفا تعلق خواهد داشت.
vafa bags iii-1  vafa bags iii-2
vafa bags iii-3
 vafa bags iii-4
اگر مایلید پرتره زیبایی‌ از حیوان خانگی خود، یا سگی که پشتیبانی می‌کنید زینت بخش خانه شما باشد این بهترین فرصت است. می‌‌توانید با هدیه تابلویی از حیوان خانگی دوستتان، دکتر یا دامپزشکتان، همکار یا رئیستان، و...آنها را خوشحال کنید و در عین حال به بهتر شدن شرایط زندگی‌ یک سگ بی‌ سرپناه کمک کرده باشید.
متأسفانه به دلیل بالا بودن قیمت پست برای ایران این پروژه فقط برای خارج از ایران در نظر گرفته شده است.
لطفا تقاضای خودتان را + عکسی‌ از سگ مورد نظر + اسم ،آدرس، رسید پرداخت وجه و شماره تلفن به آدرس آدرس ایمیل جهت جلوگیری از رباتهای هرزنامه محافظت شده اند، جهت مشاهده آنها شما نیاز به فعال ساختن جاوا اسكریپت دارید  ایمیل کنید تا پیگیری شود.

امیدواریم چون همیشه یار و یاور وفا باشید و با پشتیبانی از بازارچه وفا ما را در تامین هزینه‌های پناهگاه یاری بفرمایید.
سپاسگزاریم.

نگاره‌های وفا

(برای آمریکا و کانادا)

150 دلار آمریکا (+ 10 دلار هزینه پست)

Your Comment:

--------------------------------------------

نگاره‌های وفا

(برای اروپا)

150 دلار آمریکا (+ 15 دلار هزینه پست)

Your Comment:


 

 
کیف‌نگاره‌های وفا

 

vafa-bags

کاری نیک از سرکار خانم سودابه مجیدی

(نگارگر و کوشنده دوستدار حیوانات و از یاوران پناهگاه وفا) 

www.smajidistudio.com

نگاره ها، چهره‌هایی‌ از سگ‌های نجات یافته وفا هستند و ما به طور اتفاقی یکی‌ از آنها را با سفارش عادی برای متقاضیان خواهیم فرستاد. اما شما میتوانید با سفارش ویژه چهره سگ خانگی خودتان، یا سگی که از آن پشتیبانی می‌کنید، یا چهره حیوان خانگی دوستی‌ که مایلید این کیف را به او هدیه دهید، بر روی کیفی که خانم مجیدی آنرا نقاشی خواهند کرد دریافت نمایید. در هرحال لطفا تقاضای خودتان را + عکسی‌ از سگ مورد نظر + اسم ،آدرس، رسید پرداخت وجه و شماره تلفن به آدرس آدرس ایمیل جهت جلوگیری از رباتهای هرزنامه محافظت شده اند، جهت مشاهده آنها شما نیاز به فعال ساختن جاوا اسكریپت دارید  ایمیل کنید تا پیگیری شود.

برای ایران:

بهای هر کیف‌نگاره وفا

(تنها تا پایان تابستان 1394)

900،000 ریال (سفارش عادی)

2،000،000 ریال (سفارش ویژه)

 

برای دیگر کشورها

بهای هر کیف‌نگاره وفا:

30.00 دلار (سفارش عادی)

60.00 دلار (سفارش ویژه)

طراحی دو چهره بر روی کیف  به شرح زیر قیمت گذاری شده:

90.00 دلار (چهره شما و یکی‌ از سگ‌های وفا)

120.00 دلار (دو چهره از دو موجود مثل دو سگ یا یک سگ و یک گربه  و یا شما و حیوان خانگیتان)

    

لطفا برای سفارش کیف در داخل ایران، اسم ، آدرس، و نوع سفارش خود را به آدرس زیر ایمیل کنید

آدرس ایمیل جهت جلوگیری از رباتهای هرزنامه محافظت شده اند، جهت مشاهده آنها شما نیاز به فعال ساختن جاوا اسكریپت دارید

 

 انتخاب شده توسط نقاش

$30.00 + Shipping fee 
Quantity 

 

نگاره ها، چهره‌هایی‌ از سگ‌های نجات یافته وفا هستند

برای دسترسی به کیف‌ نگاره های وفا روی لینک کلیک کنید

  

انتخاب شما - سفارش ویژه 

شما میتوانید با سفارش ویژه چهره سگ خانگی خودتان، یا سگی که از آن پشتیبانی می‌کنید، یا چهره حیوان خانگی دوستی‌ که مایلید این کیف را به او هدیه دهید، بر روی کیفی که خانم مجیدی آنرا نقاشی خواهند کرد دریافت نمایید.  لطفا تقاضای خودتان را + عکسی‌ از سگ مورد نظر + اسم ،آدرس،  و شماره تلفن به آدرس  آدرس ایمیل جهت جلوگیری از رباتهای هرزنامه محافظت شده اند، جهت مشاهده آنها شما نیاز به فعال ساختن جاوا اسكریپت دارید  ایمیل کنید تا پیگیری شود.

 

Vafa Bags (One Dog Portrait)

$60.00 + Shipping fee 
Quantity 
 

Vafa Bags (Double Portrait / Human + Vafa Dog)

$90.00 + Shipping fee 
Quantity 

 

Vafa Bags (Double Portrait / Human or Dog + Cat)

$120.00 + Shipping fee 
Quantity 

 

 

 
پس دِیسی چی؟

wad cover-r

پس دِیسی (Daisy) چی؟ نام کتابی است نوشته سرکار خانم مریم فارش روانشناس جانوری و انسانی، نویسنده، تلاشگر کمک به جانوران آسیبمند و از یاوران پناهگاه وفا.

این داستان کودکانه و دلربا درباره دِیسی، یک سگ یاری‌رسان است که نابینا و ناشنوا زاده شده و در جستجوی خانه همیشگی خود است. او با کمک یاریگر مهربان خانم دیدی (Didi) و دو فرشته کوچک به نامهای بـِـلـّـا(Bella) و بـِـوا (Beva) و یک گربه که یک پا ندارد به نام لویی (Louie) برای یافتن خانه آرزوهایش با رخدادهایی سرگرم کننده و دلنشین روبرو میشوند.

این کتاب تنها به زبان انگلیسی و برای کسانی که بیرون از ایران خواستار آن هستند در دسترس است و برای خرید آن به بهای 20.00 دلار آمریکا با کلیک بر روی "MarketPlace" به برگ انگلیسی بازارچه وفا بروید.

 "MarketPlace"

 
سلانه سلانه

sallaneh sallaneh-rاین کتاب را سرکار حانم فاطمه معتمدی (بنیانگذار کانون دوستداران حیوانات/پناهگاه حیوانات وفا) به پارسی برگردانده‌اند و نشر روزنه آنرا به زیور چاپ آراسته است.

درباره کتاب و نویسنده آن:
این کتاب را مارک بکاف  (Marc Bekoff) استاد پیشین اکولوژی و زیست شناسی تکاملی دانشگاه کلرادو نوشته که دارای پیشینه پرباری در زمینه رفتارشناسی جانوران است.
بکاف خواننده این کتاب را با داستانهایی فلسفی و اخلاقی روبرو میسازد تا چگونگی زندگی ما را در هماهنگی با دیگر جانداران بررسی کند. او از ما میخواهد تا به کنکاش در اندیشه و باورهایمان بپردازیم و جهانبینی خود به اندازه جهانی که در آن گونه‌های بیشماری از جانداران زندگی میکنند گسترش دهیم. جهانی که آدمی تنها یک گونه از این گونه‌های بیشمار است. او با پرتو افکندن بر باورهای ناسازگار ما از خوانندگان کتاب میخواهد که به این بیاندیشد که چنین باورهایی ما را به کجا خواهد برد. بکاف شور فریادرس و فریادرسان شدن جانوران را در دل خوانندگان این کتاب به جوشش میاورد.
 
هرچند که بهای پشت جلد این کتاب 29500 ريال است ولی شما میتوانید به خواست خود با پرداخت یاورانه بیشتر ما را برای برپا نگاه داشتن پناهگاه یاری فرمایید.

 

برای خرید این کتاب یاورانه برگزیده خود را به "سپرده بانکی پناهگاه" به نام خانم فرح آذری واریز و با فرستادن ایمیل به آدرس ایمیل جهت جلوگیری از رباتهای هرزنامه محافظت شده اند، جهت مشاهده آنها شما نیاز به فعال ساختن جاوا اسكریپت دارید  ما را از شماره پیگیری، یاورانه واریزی و همچنین نام و نشانی خود آگاه فرمایید تا کتاب نیز به نشانی شما فرستاده شود.

 


Your Donation Will Provide:
Your Comment: